12626.
26. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
20 000 HUF
Magyar közmondások könyve. Szerkeszti és kiadja Erdélyi János. Budapest, 1851, Kozma Vazul, IV+461 p. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel, picit kopott borítóval, az egyik lap sarka javított, jó állapotban.