12631.
26. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
12 000 HUF
(Kisfaludy Sándor): Regék a magyar elő-időből. Buda, 1818, Királyi Magyar Universitás betűivel. 4+XVIII+6+ 264 p. + 3 rézmetszet. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr kötés, a borítón 'Újévi Ajándék' felirattal, az elülső és a hátsó kötéstábla belsején aranyozott, festett díszítés (Adorján Eszter, Bálint Sándor, 1827), aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, az előzéklapon ajándékozási sorokkal, de alapvetően jó állapotban.