12656.
26. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
10 000 HUF
Herczeg Ferenc: Sziriusz. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1943, Új idők. Herczeg Ferenc 80. születésnapjára készült limitált kiadás, 1. számú példány, készült 1000 példányban. Herczeg és Hincz aláírásával. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban. / Signed, numbered (1/1000) jubilee copy. Half-cloth binding, with a slightly worn spine, otherwise in good condition.