20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Arad-megye és Arad-város ismertetése. A magyar orvosok és természetvizsgálók Arad-városban tartott XV. nagygyűlése alkalmából. Szerkeszté Parecz István. Arad, 1871, Réthy Lipót ny.,4+110+2 p. Korabeli kopottas félvászon kötés, némileg hiányos gerinccel, de ezeket leszámítva jó állapotban, Római Magyar Történeti Intézet intézményi bélyegzőjével.