Magyar jogi lexikon öt kötetben. Számos szakférfiú közreműködésével szerkesztette Márkus Dezső. 1-6. kötet.
Bp., 1898-1907. Pallas. (4)+VI+806 p. ; (4)+920 p. ; (4)+924 p. ; (4)+912 p. ; (4)+890+(2) p. ; (4)+1180 p. Kiadói, aranyozott, kissé kopott félbőr kötésben.