Apáthy István: Kereskedelmi jog.
A magyar kereskedelmi törvény alapján. Tekintettel a nevezetesebb európai törvényekre. Első kiadás. Budapest, 1876. Eggenberger (Athenaeum ny.) XVI, 912 p. Korabeli, aranyozott gerincű kissé kopott félbőr-kötésben.