12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1-2. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Kicsit kopott gerincű, díszes vászonkötésben, jó állapotban. / Cloth binding with slightly worn out spine, in good condition.