Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 10

jobaházi Dőry Etelke: Eti Tanti Szakácskönyve. Dombóbár, 1933, Moosz Alajos, 131 p Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. A borítója kopott.
12430.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Elise Sötl: Österreichisch-Ungarisches Universal-Kochbuch und bürgerliche küche. Temesvár, é.n. [cca 1880], Ramel und Reitzer, 1+228+VI p. Második kiadás. Magyarországi kiadású német nyelvű szakácskönyv. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel. Ritka! Megviselt állapotban. A borítója kopott. A kötése sérült, pár lap kijár. A hátulsó védőlap belső részén korabeli német nyelvű konyhai jegyzet. Pár lapszélen javítások nyomai. A lapok foltosak, egy lap szakadt. Néhány lapon javítás nyomai. / cca 1880 Austro-Hungarian cookbook in german language, it published in Hungary, second edition. Rare! In poor condition.
12431.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Popovits Radován Szerencsés korcsmáros Kézikönyv mely szeszes italok készítésére ugymint szilvorium, törköly, rum, likőr, stb. tanít és hogy kezeltetnek a beteg borok. Első kiadás!. Újvidék, é.n. Natosevity. 126 p. Fűzve, kiadói borítóban.
12432.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Szekula Teréz: Szegedi Új Szakácskönyv. Szeged, 1892, Endrényi Lajos, 292 p. Második, bővített és javított kiadás. Modern félvászon kötés, az eredeti első kötéstábla felhasználásával, az utolsó pár lap restaurált (,281-292 p.), pár lap restaurált, pár lap foltos.
12433.

Rufpreis:
5 000 HUF
Stutzenbacher, Robert: Das Diner. Berlin, 1895. Mosse. Kiadói, festett egészvászon kötésben, kis kopásokkal  / In slightly worn full linen binding
12434.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Gönczy Pál: Oktatás a gyümölcs és eperfatenyésztésben. Vezérfonalul a nép és népiskolák számára. Pest, 1856, Heckenast Gusztáv. Modern félvászon kötésben, szövegközti ábrákkal illusztrálva, foltos lapokkal.
12435.

Rufpreis:
5 000 HUF
Devich László, Grenczer Béla, Naményi Ernő,Telegdy Kováts László.: Kakaó- és csokoládétermékek forgalombahozatala. Az 51.000/1934. F. M. számú és a 13.000/1934. K. M. számú rendeletek magyarázata. Bp. 1939. Magyar Csokoládé- és Cukorkagyárak Szövetsége. XVI tábla, 159 p. egészvászon kötésben, jó állapotban.
12436.

Rufpreis:
8 000 HUF
12437.

Rufpreis:
6 000 HUF
Szeresd a gyümölcsfát! Növényvédekezési útmutató. Budapest, é.n., Alfa Separtor Rt., 48 p. Kiadói papírkötés.
12438.

Rufpreis:
2 000 HUF
Schneider József: A parlagon fekvő területek betelepítése gyógynövényekkel. Bp., 1920, Földmívelésügyi Minisztérium Gyógynövény-, és Paprika-Kirendeltsége, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés.
12439.

Schneider József: A parlagon fekvő területek betelepítése gyógynövényekkel. Bp., 1920, Földmívelésügyi Minisztérium Gyógynövény-, és Paprika-Kirendeltsége, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF