Kazinczy Ferencz levelezése Berzsenyi Dániellel 1808-1831.
Kiadta Kazinczy Gábor. Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. XVI + 274 p. Első kiadás. Széphalom - Adalékok a magyar nyelv és irodalom történelméhez. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben szép állapotban