Ady Endre Margita élni akar. "Verses história, melyet szeretettel ajánlok figyelmébe azoknak, akik szeretnek, avagy nem szeretnek". Bp., 1921. Amicus Kiadás. 76+4 p. Posthumus első kiadás. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel. Átkötött aranyozott egészvászon kötés.