https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Ady Endre

Zahl der Lose: 29

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Földessy Gyula: Ady. Az ember és a költő. Bp., 1943, Exodus. 192 p. Kiadói rajzos papírborítóban, jó állapotban
12586.

Földessy Gyula: Ady. Az ember és a költő. Bp., 1943, Exodus. 192 p. Kiadói rajzos papírborítóban, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Ady tanulmányok: Földessy Gyula: Ady értékelése az Új Versek megjelenésétől máig - Kosztolányi és Babits szerepe az Ady-problémában. bp., 1939. Kelet Népe. Kiadói papírborítóban  + hozzá:  Fodor Árpád János Ady a modern individualizmus sodrában. Bp., 1928. (Pallas). 83+(1) p. Fűzve, kiadói papírborítóban. + hozzá Fóti Lajos: Ady Endre világirodalmi jelentősége és egynémely adalék az élettelen magyar irodalmi élet mélységéből. Bp., 1931. Irodalom kiadó váll. Kiadói, szakadt papírborítóban
12587.

Ady tanulmányok: Földessy Gyula: Ady értékelése az Új Versek megjelenésétől máig - Kosztolányi és Babits szerepe az Ady-problémában. bp., 1939. Kelet Népe. Kiadói papírborítóban + hozzá: Fodor Árpád János Ady a modern individualizmus sodrában. Bp., 1928. (Pallas). 83+(1) p. Fűzve, kiadói papírborítóban. + hozzá Fóti Lajos: Ady Endre világirodalmi jelentősége és egynémely adalék az élettelen magyar irodalmi élet mélységéből. Bp., 1931. Irodalom kiadó váll. Kiadói, szakadt papírborítóban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Hatvany Lajos: Ady világa. [1-4.]  Isten könyve I. Találkozás Istennel. + Isten könyve II. Viadal Istennel. + Szerelem könyve I. Találkozás a nővel. + Szerelem könyve II. Ady és Léda. Wien, [1922-1923], Pegasus. (Hamburger ny.). 52; 88; 80; (81)-191,[1]p. Kiadói papírkötésben
12588.

Hatvany Lajos: Ady világa. [1-4.] Isten könyve I. Találkozás Istennel. + Isten könyve II. Viadal Istennel. + Szerelem könyve I. Találkozás a nővel. + Szerelem könyve II. Ady és Léda. Wien, [1922-1923], Pegasus. (Hamburger ny.). 52; 88; 80; (81)-191,[1]p. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Ady Endre Margita élni akar. Verses história, melyet szeretettel ajánlok figyelmébe azoknak, akik szeretnek, avagy nem szeretnek. Bp., 1921. Amicus Kiadás. 76+4 p. Posthumus első kiadás. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel. Átkötött aranyozott egészvászon kötés.
12589.

Ady Endre Margita élni akar. "Verses história, melyet szeretettel ajánlok figyelmébe azoknak, akik szeretnek, avagy nem szeretnek". Bp., 1921. Amicus Kiadás. 76+4 p. Posthumus első kiadás. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel. Átkötött aranyozott egészvászon kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
1
Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
12590.

Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Zahl der Gebote:
0
dr. Boross István: Ady Endre alakja regényirodalmunkban és a köztudatban. Mezőtúr, 1928. Török könyvkiadó. 64p. Kiadói papírkötésben
12591.

dr. Boross István: Ady Endre alakja regényirodalmunkban és a köztudatban. Mezőtúr, 1928. Török könyvkiadó. 64p. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Horváth János: Ady s a legújabb magyar lyra Bp. 1910. Benkő Gy. 69 l.+1lev. Kiadói papírborítékban.
12592.

Horváth János: Ady s a legújabb magyar lyra Bp. 1910. Benkő Gy. 69 l.+1lev. Kiadói papírborítékban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Földessy Gyula: Az ismeretlen Ady Bp. 1941. Debreceni Ady-Társaság. 45 l. Kiadói papírborítékban
12593.

Földessy Gyula: Az ismeretlen Ady Bp. 1941. Debreceni Ady-Társaság. 45 l. Kiadói papírborítékban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Ady Endre: A menekülő élet. Első kiadás! (Bp.), 1912, Nyugat. 141p. A borító Gara Arnold munkája. Lapok helyenként foltosak. Félvászon védőborítóban
12594.

Ady Endre: A menekülő élet. Első kiadás! (Bp.), 1912, Nyugat. 141p. A borító Gara Arnold munkája. Lapok helyenként foltosak. Félvászon védőborítóban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
4
Reminiczky Erzsébet. Ady hatása líránkra. Bp., 1941, (Grafika ny., Kassa). 84p. Kiadói papírborítékban kopásokkal
12595.

Reminiczky Erzsébet. Ady hatása líránkra. Bp., 1941, (Grafika ny., Kassa). 84p. Kiadói papírborítékban kopásokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Kovalovszky Miklós: Ady Endre önképzőköri tag. Bp., 1943. A szerző. Fischof Henrik, Kispest. 71 p Kiadói papírborítékban.
12596.

Kovalovszky Miklós: Ady Endre önképzőköri tag. Bp., 1943. A szerző. Fischof Henrik, Kispest. 71 p Kiadói papírborítékban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. A vádlott Ady költészete. Cluj-Kolozsvár, 1927. Erdélyi Szépmíves Céh. 144 l. 2 sztl. lev. 4 t. Első kiad. Illusztrációit rajzolta Bánffy Miklós. (Az Erdélyi Szépmíves Céh 13. kiadványa)
12597.

Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. A vádlott Ady költészete. Cluj-Kolozsvár, 1927. Erdélyi Szépmíves Céh. 144 l. 2 sztl. lev. 4 t. Első kiad. Illusztrációit rajzolta Bánffy Miklós. (Az Erdélyi Szépmíves Céh 13. kiadványa)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse