XX. század: Osztrák császári sast ábrázoló zappler óra, Aranyozott réz. Kézi vésés. Felhúzókulccsal, hibátlanul működő szerkezettel / 20th century Austrian Habsburg eagle zappler clock. Hand carved body. Copper, gold plated, with winding key. Works well. 11 cm