Stich

Zahl der Lose: 78

1885 Carl Hrachowina: Ferenc József császár rézmetszetű arcképe. Tiszta nyomat, paszpartuban. / 1885 ecthed image of Emperor Franz Joseph. In paspartu. Nice, clean print. Print size: 21x28 cm
11073.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1900 A Habsburg uralkodó-család tagjairól készült nagyméretű litografált tablókép. A képen a központi alak Ferenc József mellett Ferenc Ferdinánd, Károly, Salvator, Otto, Lipót és Károly Lajos hercegek, feleségük és gyermekeik láthatóak. Üvegezett fa keretben, szép állapotban /  cca 1900 Large lithograpic image of the Habspurg Emperors family. Emperor Franz Joseph and the princes. In glazed frame, in nice condition. 53x42 cm
11074.

cca 1900 A Habsburg uralkodó-család tagjairól készült nagyméretű litografált tablókép. A képen a központi alak Ferenc József mellett Ferenc Ferdinánd, Károly, Salvator, Otto, Lipót és Károly Lajos hercegek, feleségük és gyermekeik láthatóak. Üvegezett fa keretben, szép állapotban / cca 1900 Large lithograpic image of the Habspurg Emperor's family. Emperor Franz Joseph and the princes. In glazed frame, in nice condition. 53x42 cm

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Conrad Meyer (1618-1689) Hat rézkarcban elmesélt verses történet. Keménykötésben. Foltok, egyik restaurált. / Story told in rhímes in six etchings. Stains, signs of restoration. In hardcover binding. 20x15 cm
11075.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Gróf Andrássy Gyula (1823-1890) portréja. Rézkarc. Jelzés nélkül, Paszpartuban Üvegezett keretben / Etching in glazed frame. 23x28 cm
11076.

Rufpreis:
6 000 HUF
XVII-XVIII. század: 19 db különböző rézmetszetű szentkép és kegykép, közte színezettek is, Látványos és ilyen tömegben ritkán látható darabok, nagyrészt jó állapotban /  Collection of 17-18th century holy-cards, Engravings, some of them are hand-colored, most of them in good condition.
11077.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
1630 Hieronymus Cock (1510-1570) Hans Bol (1534-1593) után. Flamand tájat ábrázoló reneszánsz tájkép. Jelezve a dúcon. Hans Bol a flamand tájkép ábrázolás nagy mestere, gyakran azonosítják őt a Kis tájképek mestere néven elhíresült azonosítatlan művésszel is. Munkái a legnagyobb aukciósházak kínálatában jelennek meg. A kép felső részén szennyeződés, egyébként jó állapotban. / 1630 Hieronymus Cock (1510-1570) after Hans Bol (1534-1593) Plates from: River Landscapes with Views of Villages. Etching. Some contamination on the upper part of the paper. Rare rennaisance Flamish etching . Hans Bol is often identified with the unknown artist Master of the small landscapes. Signed on the etching. 33x23 cm
11078.

1630 Hieronymus Cock (1510-1570) Hans Bol (1534-1593) után. Flamand tájat ábrázoló reneszánsz tájkép. Jelezve a dúcon. Hans Bol a flamand tájkép ábrázolás nagy mestere, gyakran azonosítják őt a Kis tájképek mestere néven elhíresült azonosítatlan művésszel is. Munkái a legnagyobb aukciósházak kínálatában jelennek meg. A kép felső részén szennyeződés, egyébként jó állapotban. / 1630 Hieronymus Cock (1510-1570) after Hans Bol (1534-1593) Plates from: River Landscapes with Views of Villages. Etching. Some contamination on the upper part of the paper. Rare rennaisance Flamish etching . Hans Bol is often identified with the unknown artist "Master of the small landscapes". Signed on the etching. 33x23 cm

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF