1850 Feldzug in Ungarn 1848-1849. Kriegsscenen aus Ungarn nach Skizzen von Augenzeugen. (Az 1848-49-es magyar szabadságharc lithografált csataképei) 8 kép. Budai városrészletek, Lánchíd, Komorna, a mozgalmas kőnyomatokon. /
8 lithographic images of the revolution of Hungary many of them with images of Buda and historical buildings. 21x27,5