1921 Ernst Kutzer (1881-1965): " Ödenburg. Trauet nicht den schmeichelnden Liedern. Stimmt deutsch!" litográfia, restaurált plakát; Sopron, ne higyj a behízelgő daloknak. Ausztriára szavazást éltető propaganda a Soproni népszavazás idejéből / Asutrian propaganda poster for the Sopron referendum. Color litography poster, restored, 94×62 cm