cca 1910 Zsolnay kofaasszony, formába öntött fehércserép, felületén több színű eozinmázakkal festett. Tervező: Beszédes János László (1874-1922). Restaurált, jelzett (körpecsét), formaszám:8571 m:35 cm / Zsolnay costermonger figure. Restored.