1828 Royal Vienna (Alt Wien) mokkás csésze és alj monogrammal, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:6 cm, d:13 / Royal Vienna (Alt Wien) coffee cup and saucer, hand-painted, worn gilding