5 000 HUF
1906 A Magyar Korona országainak összerakható térképe, Szerk.: Schuller Fr., Nagyszeben, Neuzil kiadása. Kiadói félvászon mappában, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, két kissebb hiánnyal (Nyitra, és Arad megyéknél), valamint a mérő pálcika hiányzik, a kirakáshoz kiadott segédlettel, a melléklet szélei gyűröttel, viseltesek.