XIX. századi utazóláda, hajóláda mintás réz borítással, búzavirág és négylevelű lóhere mintával. Jelzett. Egyik füle leszakadt, néhány kisebb veret hiányzik róla. a lábrészből kis darab hiányzik 52x42x73 cm Hozzá szobai tartó. Jó optikai állapotban. /
Ornamented Victorian traveller-, steamer chest. Slightly damaged 52x42x73 cm