Balczó Edit (1935-2010): Lovaskocsi. Festett mázas kerámia falikép, je... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/26/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~10300/Balczo-Edit-1935-2010-Lovaskocsi-Festett-mazas-keramia-falikep-jelzett-apro-kopassal-18~II1470425
1470425
11149
26
Ceramics
Beschreibung: Balczó Edit (1935-2010): Lovaskocsi. Festett mázas kerámia falikép, jelzett, apró kopással, 18×29 cm
: vörös_iván