Juwelen

Zahl der Lose: 23

Arany (18K) karlánc zsuzsukkal (4 db), csiszolt féldrágakövekkel, jelzett, bruttó: 68 g / Gold bracelet (zsu-zsu 4 p) 18 K, signed
19000.

Rufpreis:
600 000 HUF
1 621,62
1 764,71
Art deco IWC Schaffausen arany (Au) 14 K zsebóra, hibátlan, szinte karcmentes állapotban, hibátlan üveggel. Másodpercmutatós, jelzett, sorszámozott. Hibátlanul működik. Bruttó:67 g / IWC gold (14 C) art deco pocket watch in beautiful condition. Works flawlessly
19002.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
Ezüst (Ag.) mokkás csésze és alj ( 8db), jelzett, mesterjeggyel (IH), nettó:919 g / Silver coffee cup and saucer, signed
19003.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Arany bross 15 db opál kővel. 14 K arany, jelzett. br: 13,5 g / 14 C gold broche with 15 opal gems Total: 13,5 g
19004.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
Antik ezüst keresztelői ajándék étkészlet. Pest, 1865. 13 latos ezüstjellel Adolf Schickinger, Neuwirth mesterjellel. Jelzett, selyembélésű díszdobozban. Pollák Rafael, Sopron /  Antique silver baptizing cuttlery set in present box. Pest, 1865. 13 lat hallmark. Adolf Schickinger, Neuwirth Net 70 g + brutto / gross: 128 g.
19005.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst (Ag.) Minerva és oroszlán fejes kínáló, jelzett, mesterjeggyel (JL), préselt, vésett, 33×20 cm, nettó:469 g / Silver dish with hallmark
19006.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
9
Ezüst (Ag.) kínai desszertes kis kanál, jelzett, nettó:8 g / Silver Chinese spoon with undefined hallmark
19007.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
19008.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Egy pár 14K arany fülbevaló és gyűrűből álló szett / 14 C. gold set of earrings and ring 8 g
19009.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Egy pár 14K arany fülbevaló régi csiszolású brillekkel / 14 C. gold earrings with old polished diamonds gr 3,4g
19010.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
XVII-XVIII. sz. antik ezüst gyűrű félhold, csillag és gránátalma ábrázolással. Talán török. / 17-18th century Antique silver ring maybe Turkish with pomegranade, moon and star symbols. 7g
19011.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca rubin kövekkel, jelzett, 9x8 cm, nettó: 96,9 g / Silver art deco cigarette case with ruby, hallmark
19012.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF