cca 1880 "Actien-Bierbrauerei, Részvény Serföződe Kőbánya", nagyméretű... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/26/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Foto~10312/cca-1880-Actien-Bierbrauerei-Reszveny-Serfozode-Kobanya-nagymeretu-csoportkep-tobb-he~II1474834
1474834
11918
26
Photo
Beschreibung: cca 1880 "Actien-Bierbrauerei, Részvény Serföződe Kőbánya", nagyméretű csoportkép, több helyen kisebb sérülésekkel, üvegezett keretben,28×34 cm
: vörös_iván