Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 66

Olaszország 1680. Krisztina svéd királynő jelzetlen Sn emlékérem. Készítő: Giovanni Hamerani (33,88g/36mm) T:2- ph. / Italy 1680. Queen Christina of Sweden Sn medal without mark. REGINA CHRISTINA / NE MI BISOGNA NE MI BASTA. Artist: Giovanni Hamerani (33,88g/36mm) C:VF edge error
30540.

Olaszország 1680. "Krisztina svéd királynő" jelzetlen Sn emlékérem. Készítő: Giovanni Hamerani (33,88g/36mm) T:2- ph. / Italy 1680. "Queen Christina of Sweden" Sn medal without mark. "REGINA CHRISTINA / NE MI BISOGNA NE MI BASTA". Artist: Giovanni Hamerani (33,88g/36mm) C:VF edge error

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Olaszország / Trapani 1917. F.I.A.P. / Olaszország-Magyarország 17. július 8. Br birkózó érem (85,8g/60mm) T:2 zöldes patina Italy / Trapani 1917. F.I.A.P. / Italy - Hungary 8th July 17 Br wrestler medal (85,8g/60mm) C:XF greenish patina
30541.

Olaszország / Trapani 1917. "F.I.A.P. / Olaszország-Magyarország 17. július 8." Br birkózó érem (85,8g/60mm) T:2 zöldes patina Italy / Trapani 1917. "F.I.A.P. / Italy - Hungary 8th July 17" Br wrestler medal (85,8g/60mm) C:XF greenish patina

Rufpreis:
3 000 HUF
25
Olaszország / Toszkána DN Vittoria della Rovere de Medici Br emlékérem. Szing.: Antonio Selvi (1679-1753)(169,89g/81mm) T:2- ph. / Italy / Tuscany ND Vittoria della Rovere de Medici Br medal. VICTORIA ROBOR M D ETRVR / DOS IN CANDORE. Sign.: Antonio Selvi (1679-1753) (169,89g/81mm) C:VF edge error
30542.

Olaszország / Toszkána DN "Vittoria della Rovere de Medici" Br emlékérem. Szing.: Antonio Selvi (1679-1753)(169,89g/81mm) T:2- ph. / Italy / Tuscany ND "Vittoria della Rovere de Medici" Br medal. "VICTORIA ROBOR M D ETRVR / DOS IN CANDORE". Sign.: Antonio Selvi (1679-1753) (169,89g/81mm) C:VF edge error

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Pápai Állam 1900. XIII. Leó / Jubileumi emlékérem Br emlékérem (48,35g/47mm) T:1,1- / Papal States 1900. Leo XIII / Jubilee Medal Br commemorative medallion. ANNVS SACER LEONE XIII P M / CHRISTO DEO SERVATORI NOVI SAEC DEDICATIO (48,35g/47mm) C:UNC,AU
30543.

Pápai Állam 1900. "XIII. Leó / Jubileumi emlékérem" Br emlékérem (48,35g/47mm) T:1,1- / Papal States 1900. "Leo XIII / Jubilee Medal" Br commemorative medallion. "ANNVS SACER LEONE XIII P M / CHRISTO DEO SERVATORI NOVI SAEC DEDICATIO" (48,35g/47mm) C:UNC,AU

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Vatikán 1973. XXIII. János pápa halálának 10. évfordulója Ag emlékérem tokban. Szign.: G.M. Monassi (40g/0.925/44mm) T:PP oxidáció, ujjlenyomat, felületi karc / Vatican 1973. 10th Anniversary of the Death of Pope John XXIII Ag medal in case. Sign.: G.M. Monassi (40g/0.925/44mm) C:PP oxidation, fingerprint, slightly scratched
30544.

Vatikán 1973. "XXIII. János pápa halálának 10. évfordulója" Ag emlékérem tokban. Szign.: G.M. Monassi (40g/0.925/44mm) T:PP oxidáció, ujjlenyomat, felületi karc / Vatican 1973. "10th Anniversary of the Death of Pope John XXIII" Ag medal in case. Sign.: G.M. Monassi (40g/0.925/44mm) C:PP oxidation, fingerprint, slightly scratched

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
1935. Elmélkedő tudós bronzírozott Cu lemezplakett. Szign.: Heks (104,48g/144x104mm) T:2 / 1935. Contemplative Scholar bronzed Cu plate plaque. Sign.: Heks (104,48g/144x104mm) C:XF
30545.

1935. "Elmélkedő tudós" bronzírozott Cu lemezplakett. Szign.: Heks (104,48g/144x104mm) T:2 / 1935. "Contemplative Scholar" bronzed Cu plate plaque. Sign.: Heks (104,48g/144x104mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF