Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 127

1937. Országos Iparegyesület névre szóló Br díjérem. AZ ORSZÁGOS IPAREGYESÜLETTŐL. Szign.: Anton Scharff (52,16g/57mm) T:2 kis ph. / Hungary 1937. National Industry Association Br medal. Sign.: Anton Scharff (52,16g/57mm) C:XF small edge error
30350.

1937. "Országos Iparegyesület" névre szóló Br díjérem. "AZ ORSZÁGOS IPAREGYESÜLETTŐL". Szign.: Anton Scharff (52,16g/57mm) T:2 kis ph. / Hungary 1937. "National Industry Association" Br medal. Sign.: Anton Scharff (52,16g/57mm) C:XF small edge error

Rufpreis:
3 000 HUF
1942. Csillaghegyi MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) fém plakett eredeti tokban (89,5x77mm) T:2 /  Hungary 1942. Csillaghegy MOVE (Hungarian National Defense Society) metal plaque in original case (89,5x77mm) C:XF
30351.

1942. Csillaghegyi MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" fém plakett eredeti tokban (89,5x77mm) T:2 / Hungary 1942. "Csillaghegy MOVE (Hungarian National Defense Society)" metal plaque in original case (89,5x77mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
1943. Csúcson állított kereszt munkatúrájának emlékére jelzetlen Br plakett (183x116mm) T:2 / Hungary 1943. In Memory of Erecting a Cross on the Peak unmarked Br plaque (183x116mm) C:XF
30352.

1943. "Csúcson állított kereszt munkatúrájának emlékére" jelzetlen Br plakett (183x116mm) T:2 / Hungary 1943. "In Memory of Erecting a Cross on the Peak" unmarked Br plaque (183x116mm) C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF
~1970. HUNGAROKORR Pályázat Díj Br emlékérem (44,77g/45mm) T:2 / Hungary ~1970. HUNGAROKORR Tender Prize Br medal (44,77g/45mm) C:XF
30353.

~1970. "HUNGAROKORR Pályázat Díj" Br emlékérem (44,77g/45mm) T:2 / Hungary ~1970. "HUNGAROKORR Tender Prize" Br medal (44,77g/45mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
1998. A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára jelzett Ag emlékérem sérült tokban, tanúsítvánnyal (496,6g/0.999/100mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc /  Hungary 1998. 150th Anniversary of the Hungarian Revolution and War of Independence of 1848/1849 hallmarked Ag commemorative medallion in damaged case, with certificate (496,6g/0.999/100mm) C:PP fingerprints, slightly scratched
30354.

1998. "A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem sérült tokban, tanúsítvánnyal (496,6g/0.999/100mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc / Hungary 1998. "150th Anniversary of the Hungarian Revolution and War of Independence of 1848/1849" hallmarked Ag commemorative medallion in damaged case, with certificate (496,6g/0.999/100mm) C:PP fingerprints, slightly scratched

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
DN Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozat darabja, Matthäus Donner emlékérmének modern Br utánverete (45mm) T:2 /  Hungary ND Banská Stiavnica Academic Study medal series 1pc of series, modern Br restrike of Matthäus Donners medal (45mm) C:XF
30355.

DN "Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozat" darabja, Matthäus Donner emlékérmének modern Br utánverete (45mm) T:2 / Hungary ND "Banská Stiavnica Academic Study medal series" 1pc of series, modern Br restrike of Matthäus Donners medal (45mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
DN Móricz Zsigmond 1879-1942 - Tiszacsécse jelzetlen Br emlékérem (128,89g/66mm) T:2 / Hungary ND Zsigmond Móricz 1879-1942 - Tiszacsécse Br commemorative medallikon without makers mark (128,89g/66mm) C:XF
30356.

DN "Móricz Zsigmond 1879-1942 - Tiszacsécse" jelzetlen Br emlékérem (128,89g/66mm) T:2 / Hungary ND "Zsigmond Móricz 1879-1942 - Tiszacsécse" Br commemorative medallikon without makers mark (128,89g/66mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF