3 000 HUF
15
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" aranyozott, zománcozott, számozott kitüntetés miniatűrrel, sérült tokban T:2 / Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" gilt, enamelled, numbered decoration with miniature, in damaged case C:XF NMK 664.