30636.
25. Gelaufene Gross-Auktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
500 000 HUF
1939. "Magyar Érdemrend Nagykeresztje" aranyozott (a koszorún hiányzik az aranyozás), zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti vállszalaggal és nem eredeti szalagtartó szemmel, jelzett, aranyozott, zománcozott Ag csillagával nem saját tokjában (54mm, 90mm) T:2 Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Grand Cross" gilt (on the wreath missing gilding), enamelled Ag decoration with not original sash ribbon and not original ribbon-holder ring, with hallmarked, gilt, enamelled Ag star in not own case (54mm, 90mm) C:XF NMK 365.