John Zabalo Ballarin (Txiki) (1892-1948): Gran Casino de San Sebastian 1928. Nagyméretű plakát. Az első baszk plakátművész világszinten is ritkaság munkája. Szitanyomat. Jelzett. Restaurált. 60x90 cm /
John Zabalo Ballarin (Txiki) (1892-1948): Gran Casino de San Sebastian 1928. Large poster of the first Basc graphic designer. Large print. Signed. Restored. 60x90 cm