"Gyerünk az Edison Mozgóba! Pazarul átalakítva a Fővárosi orfeum mellett Nagymező-u. 21. Automata Buffet" Bíró Mihály által készített nagyméretű lithografált reklámplakát. Hátoldalán ragasztócsíkokkal erősített oldalán rajzszög nyomokkal. Komplett, hiánytalan. / Cinema large lithography poster with sticker on the back. 65x93 cm