Tary Lajos (1884-1972): Talpra magyar! Irredenta propaganda plakát ter... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/25/kategorien~Kunst-Dokumente/Gemalde-und-Grafiken~9759/Tary-Lajos-1884-1972-Talpra-magyar-Irredenta-propaganda-plakat-terve-Vegyes-technika-papir-~II1373906
1373906
10069
25
24000
Beschreibung: Tary Lajos (1884-1972): Talpra magyar! Irredenta propaganda plakát terve, Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. / Irredetist graphic 18x26 cm
: vörös_iván