Kézdi Kovács László (1864-1942): Kutyus és gazdája az őszi erdőben. Ol... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/25/kategorien~Kunst-Dokumente/Gemalde-und-Grafiken~9759/Kezdi-Kovacs-Laszlo-1864-1942-Kutyus-es-gazdaja-az-oszi-erdoben-Olaj-vaszon-jelzett-~II1298172
1298172
10031
25
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Kézdi Kovács László (1864-1942): Kutyus és gazdája az őszi erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 55×68 cm
: vörös_iván