Kárpáti Éva (1936-): Női portré. Olaj, farost, jelzett, keretben 42×35... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/25/kategorien~Kunst-Dokumente/Gemalde-und-Grafiken~9759/Karpati-Eva-1936-Noi-portre-Olaj-farost-jelzett-keretben-42C39735-cm~II1373914
1373914
10028
25
46000
Rufpreis:
46 000 HUF 124,32 EUR , 135,29 USD
Beschreibung: Kárpáti Éva (1936-): Női portré. Olaj, farost, jelzett, keretben 42×35 cm
: vörös_iván