12522.
25. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
70 000 HUF
Széchenyi István, gróf: Stadium. Irta - - 1831-ben. Kiadta Z**** [Zarha József] 1833-ben. 1. rész. [Unicus!] Lipcse, 1833, Wigand Ottó. XVIII l., 1 lev., 299 l. Első kiadás! XX. századi bordázott egészbőr kötésben. Mellékelve a könyvkötés számlája is, melyből kiderül, hogy a példány Széchenyi Bálint tulajdona volt! Első néhány lapon foltok, egyébként szép állapotban.