Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

MDCCCXL-dik évi országgyűlési törvényczikkelyek. Articuli diaetales anni MDCCCXL. S. l., [1840], s. n. Batthyány Fülöp (1781-1870) kamarás, valóságos titkos tanácsos részére dedikálva. Szárazpecséttel, V. Ferdinánd magyar király aláírásával hitelesítve, magyar főurak (Mailáth Antal, Bartal György, stb.) ellenjegyzésével. A belső kötéstáblán a Montenuovo-család címeres ex librisével. Volt könyvtári példány. Kissé vetemedett, enyhén kopott, díszes, aranyozott bőrkötésben, egyébként jó állapotban. / MDCCCXL-dik évi országgyűlési törvényczikkelyek. Articuli diaetales anni MDCCCXL. S. l., [1840], s. n. The articles of the Hungarian National Assembly held in 1840. Dedicated to Fülöp Batthyány (1781-1870) chamberlain, councillor. Authenticated with a dry seal and the signature of Ferdinand V of Hungary, countersigned by Hungarian aristocrats (Antal Mailáth, György Bartal, etc.). Ex libris with coat-of-arms of the Montenuovo family on the inside of the front cover. Former library copy. In a bit worn out gilded leather binding, otherwise in good condition.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor