Album Delle Dame. Giornaletto Galante pel Gentil Sesso. Milano e Venez... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/25/kategorien~Kunst-Dokumente/Bucher-Minibucher~9801/Album-Delle-Dame-Giornaletto-Galante-pel-Gentil-Sesso-Milano-e-Venezia-Coi-Tipi-dellIR-Privile~II937654
937654
12510
25
Books: Minibooks
Beschreibung: Album Delle Dame. Giornaletto Galante pel Gentil Sesso. Milano e Venezia, Coi Tipi dell'I.R. Privilegiato Stabilimento di P. Ripamonti Carpano. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 8+128+2 p. A könyv 6 darab rézmetszettel illusztrálva, köztük egy Napóleonról készülttel. Olasz nyelvű.
A borÃtója kopott. A gerincnél kissé szakadt. A kötése sérült, meglazult.
: vörös_iván