12357.
25. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Meisterwerke der Holzschneidekunst aus dem Gebiete der Architektur, Skulptur und Malerei. 7. Band. Leipzig, 1885. Weber. Könyv a fametszetekről. Nagyméretű dupla oldalas táblákkal. Gazdagon aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel, hibátlan állapotban.. / With large illustrations and tables. In rich golden and linen binding. Beautiful condition. 31x42 cm