Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. "Magyar Nemzeti Szövetség 1919" Br jelvény tagsági jeggyel (27mm) T:2 kis patina
Hungary 1920. "Hungarian National Association 1919" Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) C:XF small patina
HP 4959.