Uhren

Zahl der Lose: 15

Roamer La Classique modern, új állapotú mechanikus karóra. 17 köves svájci szerkezettel, eredeti dobozában, számlával, hiábtlan, működő állapotban / Roamer La Classique mechanic Swiss watch in new condition with original box.
11157.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
cca 1930 Hermle több funkciós falióra, működik, félütős, öröknaptárral, kulccsal, kallantyú hibával, jelzett / Hermle multi-functioned wall clock strikes half, with key, signed m: 61×27 cm
11159.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
10
cca 1940 Wega női arany karóra. 14K jelzett tokkal, másodpercmutatóval, kígyóbőr szíjjal, jó állapotban / cca 1940 Wega womens wristwatch with 14K gold case, and snake-skin band.
11160.

cca 1940 Wega női arany karóra. 14K jelzett tokkal, másodpercmutatóval, kígyóbőr szíjjal, jó állapotban / cca 1940 Wega women's wristwatch with 14K gold case, and snake-skin band.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
XIX. századi ingás állóóra. Felet és egészet üt. Javításra szoruló óraszerkezettel, az ütő működik. Szép számlappal, üveggel. (egy lába hiányzik) / Table clock with pendulum. Strikes half and whole hours. Needs repair 38 cm
11161.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1900 V.R Breveté Paris asztali óra, Napóleon réz figurával, működik. A porcelán számlapon hajszálrepedések. Üvegbúra borítással, melyen kis csorbák vannak / cca 1900 V.R Breveté Paris table-clock with copper mechanics and Napoleon figure. Under glass, which has some minor faults on the edges, not visible. Works well, without winding key:25 cm
11162.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
cca 1870 Josef Glink negyedütős utazóóra, több funkciós (hónap,nap, ébresztő), jelzett (Glink J. Pesten), működik, apró hibákkal, kulccsal / cca 1870 Pest, Joseph Glink travelers clock, multi funcioned, alarming, signed 9×6 cm, m:12 cm
11163.

cca 1870 Josef Glink negyedütős utazóóra, több funkciós (hónap,nap, ébresztő), jelzett (Glink J. Pesten), működik, apró hibákkal, kulccsal / cca 1870 Pest, Joseph Glink traveler's clock, multi funcioned, alarming, signed 9×6 cm, m:12 cm

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Junghaus art deco kandallóóra, működik, félütős, kulccsal, kisebb karcolással, jelzett (Fischer II.Corvin-tér 5) h:52 cm, m:22 cm, sz:14 cm
11164.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Szecessziós kandalló óra, festett fajansz, Amicitia vincit horas felirattal, óraszerkezet javításra szorul, jelzés nélkül, igényesen restaurált, 52×60 cm / Art nouveau / Jugendstil table clock, painted fayance, nicely restored, mechanics needs repair
11165.

Szecessziós kandalló óra, festett fajansz, "Amicitia vincit horas" felirattal, óraszerkezet javításra szorul, jelzés nélkül, igényesen restaurált, 52×60 cm / Art nouveau / Jugendstil table clock, painted fayance, nicely restored, mechanics needs repair

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
1850 körül: Biedermeier asztali óra, alabástrom oszlopokkal, negyedütős szerkezettel, korona járattal, működő szerkezettel, kulccsal! Zománcozott számlap, rajta javítás. Alabástrom oszlopokon kis lepattanások. Az órhához egy üvegezett tároló szekrényke.  cca 1850 Biedermeier table clock with albaster legs, and mechanics that strikes quarter too, Works! With key. In addition a glazed wooden case. Total size 45x62 cm
11167.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Schatz 400. 400 napos mechanikus asztali óra, szép, eredeti állapotban üvegbúra alatt. Jól működik. / Vintage German Schatz 400 Day Anniversary Clock 23 cm
11169.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1939 Jaeger-LeCoultre Atmos II. örökóra. sorozatszám 8763. Szép, működő állapotban. Az óra légnyomás és hőmérséklet változására működik. / Jaeger-LeCoultre Atmos II. self winding perpetual clock. Oparates by the change of temperature and air pressure.24x20x14 cm
11171.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
27
Longines mechanikus modern zsebóra új állapotban, asztali tartóval, óralánccal, tanúsítvánnyal, számlával, hibátlan, szép állapotban / Longines modern mechanic pocket watch in flawless condition with table-holder, chain, certificate
11172.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF