12120.
24. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Feleki Sándor: Árnyak és sugarak. Versek. Bp., [1903], Lampel. A szerző által Thék Endre (1842-1919) bútorasztalos, bútorgyáros részére dedikálva. Kicsit kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.