Szécsi Mór: Az osztrák-olasz háború 1866-ban.
Az osztrák-olasz háború 1866-ban. Bp. 1893. MTA. XI+281 p. Magyar hadtörténelmi könyvtár I. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, térképmellékeletekkel. Ritka kötet.