Juwelen

Zahl der Lose: 9

XVIII. sz vége: Ageron A Paris 649 sorszámú arany zsebóra naptár funkcióval. Kulcsos szerkezettel. Zománcozott, kézzel festett számlappal. 18K arany tokkal, kihajtható szerkezettel. A zománc középen lekopott, a naptár mutatója laza, üveg hiányzik, kulcs nélkül, de a szerkezet jár. Nagyon szép darab! / End of XVIII. century: Ageron Paris 649 18 C pocket watch enameled dial with some wear. Calendar hand is loose, without glass, but with working mechanics. Very nice piece. 82,4 g
19000.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
Antik ezüst (Ag.) tubákos szelence, jelzett (13 lat), enyhe horpadással, német felirattal, 8×4,5 cm, nettó:74 g /  Antique silver (Ag.) sniff box, marked (13 lat), with a slight bruise, inscription in German, 8×4,5 cm, net weight 74 g
19001.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Ezüst (Ag.) német aufsatz, jelzett, hibátlan, nettó:338 g, m:34 cm, d:29 cm /  German silver (Ag.) Aufsatz, marked, flawless, net weight 338 g, h: 34 cm, d: 29 cm
19002.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Ezüst (Ag.) lengyel historizáló gyertyatartó pár, jelzett, jó állapotban, nettó:620 g, m:33 cm (2×) /  Pair of Polish silver (Ag.) candlestick, marked, in good condition, net weight: 620 g, h: 33 cm each
19003.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Oroszlános 18K arany (Au) gyűrű / 18C gold ring with lion 10,1 g, Size: 56
19004.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
cca 1900 pávás karkötő, fekete zománc és ezüst (AG.), jelzett (B.E.), hiányzó kövekkel, d:6 cm + leveles fényképtartó, fekete zománc ás ezüst (Ag.), jelzett, 2×2,5 cm, összesen bruttó:57 g /  cca 1900 Bracelet made of black enamel and silver (Ag.) with peacock motif, marked, the stones are missing, d: 6 cm + photograph holder made of black enamel and silver (Ag.), with leaf motifs, marked, 2×2,5 cm, gross weight: 57 g in total
19006.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Antik ezüst evőkanál (1817), Ag., jelzett, 415gr.,6db, 22cm/Antique silver spoon (1817), Ag., marked, 415gr., 6 pcs, 22cm
19007.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Arany (Au.) 14 K Chronometer Serdix zsebóra, másodpercmutatós, működik, jelzett, arany (Au) 14 K lánccal, jelzett, zsebóra bruttó: 64 g, lánc nettó:10 g /  Golden (Au) 14 K Chronometer Serdix pocket watch, with golden (Au) watch fob, marked, works, gross weight (watch): 64 g, net weight (fob): 10 g
19008.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Zománcba foglalt porcelán fedeles, aranyozott ezüst (Ag.) tartó, gillosált, benne tükörrel, jelzett, br 118,5 g /  Silver (Ag.) case with enamel and porcelain cover, with a small mirror inside, marked, gross weight 118,5 g
19009.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF