7 db századfordulós rézkarc vadász képeslap / 7 etching-style postcard... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/22/kategorien~Thematik-und-Kunstlerkarten/Postkartensammlungen-Lose~8704/7-db-szazadfordulos-rezkarc-vadasz-kepeslap-7-etching-style-postcards-of-hunting-from-1900~II1136027
1136027
24010
22
Postcard lots, collections
Ansichtskarten
Beschreibung: 7 db századfordulós rézkarc vadász képeslap / 7 etching-style postcards of hunting from 1900
Materialzeichen:
: sass_melinda