Militaria

Zahl der Lose: 37

1914. A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel, női csokorszalagon jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalaggal T:2 Hungary 1914. Red Cross, Silver Medal of Honour for women with a war decoration enamelled and hallmarked Ag decoration with ribbon C:XF NMK 285.
30395.

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel, női csokorszalagon" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalaggal T:2 Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour for women with a war decoration" enamelled and hallmarked Ag decoration with ribbon C:XF NMK 285.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Fe emlékérem kitűzővé alakítva (22mm) T:2- Hungary 1915. Commemorative Medal for the Victory at Krasnik Fe commemorative medallion as pin. Sign.: Gyula Murányi (22mm) C:VF
30396.

Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem kitűzővé alakítva (22mm) T:2- Hungary 1915. "Commemorative Medal for the Victory at Krasnik" Fe commemorative medallion as pin. Sign.: Gyula Murányi (22mm) C:VF

Rufpreis:
5 000 HUF
1918. Őszirózsás forradalom fém felvarró MAGYARORSZÁG 1918 OKTÓBER 31 (66,5x39mm) T:2 Hungary 1918. Aster Revolution metal badge (66,5x39mm) C:XF
30397.

1918. "Őszirózsás forradalom" fém felvarró "MAGYARORSZÁG 1918 OKTÓBER 31" (66,5x39mm) T:2 Hungary 1918. "Aster Revolution" metal badge (66,5x39mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1919. Halál az elnyomókra - E.L.SZ.U.G. Zn propaganda plakett, bankár, pap és csendőr a bal oldalon (50x35mm) T:2 Hungary 1919. Death to the oppressors - E.L.SZ.U.G. Zn propaganda plaque, with a banker, priest and a gendarme on the left side. Sign.: Szilárd Sződy (50x35mm) C:XF
30398.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1919. "Halál az elnyomókra - E.L.SZ.U.G." Zn propaganda plakett, bankár, pap és csendőr a bal oldalon (50x35mm) T:2 Hungary 1919. "Death to the oppressors - E.L.SZ.U.G." Zn propaganda plaque, with a banker, priest and a gendarme on the left side. Sign.: Szilárd Sződy (50x35mm) C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF
~1930. Országos Frontharcos Szövetség Bajtársi Szolgálatért Br kitüntető lemezjelvény nem hozzátartozó szalaggal (50x38mm) T:2 Hungary ~1930. Hungarian Front Fighters Association For Comradeship Br badge with not own ribbon (50x38mm) C:XF
30399.

~1930. "Országos Frontharcos Szövetség Bajtársi Szolgálatért" Br kitüntető lemezjelvény nem hozzátartozó szalaggal (50x38mm) T:2 Hungary ~1930. "Hungarian Front Fighters Association For Comradeship" Br badge with not own ribbon (50x38mm) C:XF

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1933. A hazáért mindhalálig - Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia 1808 / K.U. III. 1933. Br díjérem hátlapon LUDVIG E gyártói jelzéssel (52x33mm) T:2 Hungary 1933. For the Motherland Ever After / Hungarian Royal Honvéd Ludovika Academy 1808 Br award medal with makers mark LUDVIG E. on the back (52x33mm) C:XF
30400.

1933. "A hazáért mindhalálig - Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia 1808 / K.U. III. 1933." Br díjérem hátlapon "LUDVIG E" gyártói jelzéssel (52x33mm) T:2 Hungary 1933. "For the Motherland Ever After / Hungarian Royal Honvéd Ludovika Academy 1808" Br award medal with makers mark "LUDVIG E." on the back (52x33mm) C:XF

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
1935. Magyar Ezüst Érdemkereszt jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 Hungary 1935. Hungarian Silver Cross of Merit unmarked Ag decoration with ribbon in case C:XF NMK 386.
30401.

1935. "Magyar Ezüst Érdemkereszt" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 Hungary 1935. "Hungarian Silver Cross of Merit" unmarked Ag decoration with ribbon in case C:XF NMK 386.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1939. Bronze Medal for Bravery Br decoration with ribbon C:XF NMK 439.
30402.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration with ribbon C:XF NMK 439.

Rufpreis:
5 000 HUF
10
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül(53,5x45mm) T:2  Hungary ~1940. Company Officers Badge enamelled badge without makers mark (53,5x45mm) C:XF Sallay 1/a.
30403.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül(53,5x45mm) T:2 Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge without makers mark (53,5x45mm) C:XF Sallay 1/a.

Rufpreis:
8 000 HUF
~1940. Tűzkereszt I. fokozata kis Br gomblyukjelvénye T:2 Hungary ~1940. Miniature Br button badge of Hungarian Fire Cross 1st class C:XF
30404.

~1940. "Tűzkereszt I. fokozata" kis Br gomblyukjelvénye T:2 Hungary ~1940. Miniature Br button badge of "Hungarian Fire Cross 1st class" C:XF

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
~1940. Levente díszjelvény zománcozott rézötvözet gomblyukjelvény. SZEBB JÖVŐT (25x21mm) + Levente zománcozott rézötvözet gomblyukjelvény (16x14mm) T:2 Hungary ~1940. Levente Badge of Honour gilt, enamelled copper alloy button badge (25x21mm) + Levente enamelled copper alloy button badge (16x14mm) C:XF Sallay 201.
30405.

~1940. "Levente díszjelvény" zománcozott rézötvözet gomblyukjelvény. "SZEBB JÖVŐT" (25x21mm) + Levente zománcozott rézötvözet gomblyukjelvény (16x14mm) T:2 Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour" gilt, enamelled copper alloy button badge (25x21mm) + Levente enamelled copper alloy button badge (16x14mm) C:XF Sallay 201.

Rufpreis:
8 000 HUF
1942. Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942 hadifém emlékérem (40mm) T:2 Hungary 1942. Hungarian Royal 101st Honved Mechanized Training Regiment / Christmas 1942 war metal commemorative medallion (40mm) C:XF
30406.

1942. "Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942" hadifém emlékérem (40mm) T:2 Hungary 1942. "Hungarian Royal 101st Honved Mechanized Training Regiment / Christmas 1942" war metal commemorative medallion (40mm) C:XF

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF