Glassgegenstände

Zahl der Lose: 14

Lalique fúvott kis váza, maratott, jelzett, hibátlan, m:15 cm, d:12,5 cm
11094.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
Sevres dísztál, formába öntött, jelzett, hibátlan, h:39 cm, m:13 cm
11095.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Val St Lambert dísztál, formába öntött, jelzett, hibátlan, 30×31 cm
11096.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
cca 1930 Kurt Schlevogt tervezte malachit üveg váza, figurális díszítéssel, jelzett, hibátlan, m:21 cm
11097.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
cca 1960 Sven Palmqvist tervezte Orrefors díszváza, fúvott és csiszolt, jelzés nélkül, nagyon apró hibával, m:23 cm
11098.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Muránoi Romano Dona csőváza, több rétegű, jelzés nélkül, apró lepattanások az alján, m:30 cm
11100.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
Muránoi Romano Dona váza, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m:41 cm
11101.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Lalique tálka, formába öntött, maratott kristályüveg, jelzett (Lalique France), XX. század második fele, egy helyütt apró lepattanással, d:10 cm
11102.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
XX. sz.: Nagyméretű Rene Lalique anti boa-váza. Formába öntött rubintvörös üveg, csiszolt, vágott. / Large Rene Lalique ruby glass vase depicting boa snakes. m:21 cm d:25 cm
11103.

Rufpreis:
290 000 HUF
783,78
852,94
cca 1960 Lalique orchidea tál, formába öntött, maratott, színtelen üvegtál mintával, jelzett / Lalique orchid tray. m:9 cm, d: 22 cm
11104.

Rufpreis:
190 000 HUF
513,51
558,82
Lalique tündérváza, formába öntött, csiszolt és maratott kristályüveg, jelzett (Lalique France), XX. század második fele, sérült / Lalique urchin vase, hallmarked, with very minor fault m: 30 cm
11105.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
cca 1880 Emlék pohár, különféle festett jelképekkel, Andenken felirattal, karcos, nagyon apró csorbákkal, m:14 cm, d:8,5 cm
11106.

cca 1880 Emlék pohár, különféle festett jelképekkel, "Andenken" felirattal, karcos, nagyon apró csorbákkal, m:14 cm, d:8,5 cm

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF