Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 19

Spalteholz, Werner: Handatlas der Anatomie des Menschen. 1-2. köt. Leipzig, 1939, Verlag von S. Hirzel. Rengeteg érdekes illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / With interesting illustrations. In a worn out linen binding, otherwise in good condition.
11910.

Spalteholz, Werner: Handatlas der Anatomie des Menschen. 1-2. köt. Leipzig, 1939, Verlag von S. Hirzel. Rengeteg érdekes illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /

With interesting illustrations. In a worn out linen binding, otherwise in good condition.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Kehrbuch der Kinderheilkunde. Szerk.: Rominger, E. Berlin - Göttingen - Heidelberg, 1950, Springer Verlag. Számos érdekes képpel és illusztrációval. Vászonkötésben, egy helyütt kopásnyommal, egyébként jó állapotban. / In linen binding, with a small trace of wear, otherwise in good condition.
11911.

Kehrbuch der Kinderheilkunde. Szerk.: Rominger, E. Berlin - Göttingen - Heidelberg, 1950, Springer Verlag. Számos érdekes képpel és illusztrációval. Vászonkötésben, egy helyütt kopásnyommal, egyébként jó állapotban. /

In linen binding, with a small trace of wear, otherwise in good condition.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Pädiatrie. Ein Lehrbuch für Studierende und Ärzte. Szerk.: Opitz, H.; De Rudder, B. Berlin - Göttingen - Hedielberg, 1957, Springer Verlag. Számos érdekes képpel, illusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban. / With many interesting illustrations. In linen binding, in a good condition.
11912.

Pädiatrie. Ein Lehrbuch für Studierende und Ärzte. Szerk.: Opitz, H.; De Rudder, B. Berlin - Göttingen - Hedielberg, 1957, Springer Verlag. Számos érdekes képpel, illusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban. /

With many interesting illustrations. In linen binding, in a good condition.

Rufpreis:
8 000 HUF
Mason Merril: Untr nackten. New York, Leipzig, 1932. Ernst Oldenburg. Sok nudista képpel illusztrálva, kopott papír kötésben / Illustrated with many nudist photos. 206p.
11913.

Rufpreis:
3 000 HUF
Moriggl, Josef: Anleitung zum Kartenlesen im Hochgebirge. München, 1909, Zentralausschuß des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Térképészeti szakkönyv számos térképmelléklettel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként j állapotban. / Cartographical work with a lot of maps. In a slightly worn out linen binding, otherwise in good condition.
11914.

Moriggl, Josef: Anleitung zum Kartenlesen im Hochgebirge. München, 1909, Zentralausschuß des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Térképészeti szakkönyv számos térképmelléklettel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként j állapotban. /

Cartographical work with a lot of maps. In a slightly worn out linen binding, otherwise in good condition.

Rufpreis:
4 000 HUF
11915.

Rufpreis:
2 000 HUF
Eckartshausen, [Carl]: Aufschlüsse zur Magie. 3. köt. München, 1791, Joseph Leutner. A bűvészet tudományáról szóló könyv különféle érdekes leírásokkal, 4 db rézmetszettel. Megviselt félbőr kötésben, egyébként jó állapotban. / Eckartshausen, [Carl]: Aufschlüsse zur Magie. 3. köt. München, 1791, Joseph Leutner. A book about the art of illusion with various interesting descriptions and 4 copper etchings. In a worn out half leather binding, otherwise in good condition.
11916.

Eckartshausen, [Carl]: Aufschlüsse zur Magie. 3. köt. München, 1791, Joseph Leutner. A bűvészet tudományáról szóló könyv különféle érdekes leírásokkal, 4 db rézmetszettel. Megviselt félbőr kötésben, egyébként jó állapotban. /

Eckartshausen, [Carl]: Aufschlüsse zur Magie. 3. köt. München, 1791, Joseph Leutner. A book about the art of illusion with various interesting descriptions and 4 copper etchings. In a worn out half leather binding, otherwise in good condition.

Rufpreis:
5 000 HUF
11917.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Thomas Lajos: A legnevezetesebb találmányok könyve 1-2. köt. Ford.: Fésűs György. Budapest - Pozsony, 1885, Stampfel Károly (A legnevezetesebb fölfedezések és találmányok könyve II. oszt.). Kicsit kopott, gazdagon díszített, festett szecessziós vászonkötésben, jó állapotban. / In a bit worn out, richly decorated ar nouveau-styls linen binding, in good gondition.
11918.

Thomas Lajos: A legnevezetesebb találmányok könyve 1-2. köt. Ford.: Fésűs György. Budapest - Pozsony, 1885, Stampfel Károly (A legnevezetesebb fölfedezések és találmányok könyve II. oszt.). Kicsit kopott, gazdagon díszített, festett szecessziós vászonkötésben, jó állapotban. /

In a bit worn out, richly decorated ar nouveau-styls linen binding, in good gondition.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Kadić Ottokár: A Mussolini-barlang ásatásának eredményei. (Endresultate der Ausgrabungen in der Mussolinihöhle). Bp., 1940, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának értekezései 3. köt. 6. sz.). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 40 p. / Paperback, slightly worn-out, otherwise in good condition, 40 p.
11919.

Kadić Ottokár: A Mussolini-barlang ásatásának eredményei. (Endresultate der Ausgrabungen in der Mussolinihöhle). Bp., 1940, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának értekezései 3. köt. 6. sz.). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 40 p. /

Paperback, slightly worn-out, otherwise in good condition, 40 p.

Rufpreis:
4 000 HUF
11920.

Kadić Ottokár: A magyar barlangkutatás ősrégészeti eredményei. Székfoglaló. Bp., 1930, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának felolvasásai 2. köt. 8. sz.). Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 12 p. /

Paperback, worn-out, otherwise in good condition, 12 p.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tomory Szabó Sándor: Logica, vagyis gondolkozástan rövid vázlata. A h. v. gymnasiumokbani szónoklati és költészeti osztályok számára. Kecskemét, 1841. Szilády Károly. Kiadói papírkötésben. 84p.
11921.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF