Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred dicsőséges és győzedelmes harczai emlékére 1914-1915-1916" ovális fém jelvény bőr csatra fűzve (54x33mm) T:2- patina
Hungary 1916. "Hungarian Royal 30th Honved Infantry Regiment of Budapest 1914-1915-1916" oval metal badge on leather buckle. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (54x33mm) C:VF patina
HP 2327.