Keramiken

Zahl der Lose: 20

Kovács Margit (1902-1977): Kenyérszelő. Festett mázas terrakotta, jelzett, hibátlan, m:36 cm
11068.

Rufpreis:
190 000 HUF
513,51
558,82
Kovács Margit (1902-1977): Kislány virággal. Festett kerámia, jelzett, copfján apró lepattanás / Girl with flower. Painted ceramic with minor fault 13 cm
11069.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Felolvasó asszony. Mázas festett kerámia gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m:31 cm / Ceramics figure
11070.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Varga Mátyás (1910-2002): Napraforgók. Festett mázas falikép, apró máz hibákkal, jelzett, 48×22 cm
11071.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Bélapátfalvai születésnapi kulacs dugóval, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m:24 cm / B. Apátfalva ceramics flask richly ornated with folk motifs, signed, with small damages
11072.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Antik asztali tintatartó, cca 19.sz. eleje, mázas kemény cserép, K D C felirattal, jelzés nélkül. Lepattanásokkal, sok mázhibával. 18x19x16cm
11073.

Antik asztali tintatartó, cca 19.sz. eleje, mázas kemény cserép, "K D C" felirattal, jelzés nélkül. Lepattanásokkal, sok mázhibával. 18x19x16cm

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Antik Miskolcz butykoskorsó párban, dugó nélkül, kézzel festett, jelzett, egyiken apró máz hiba, m:18 cm (2×)
11074.

Rufpreis:
6 000 HUF
11075.

Rufpreis:
6 000 HUF
11076.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
11077.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
11078.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Hummel kutyás gyertyatartó, mázas kerámia, jelzett, hibátlan m:5 cm, h:8 cm/ Hummel candelstick with dog, ceramisc, signed, perfect condition
11079.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF