Porzellan

Zahl der Lose: 10

Különleges Herendi Viktória mintás áttört falú füles kosár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m:11 cm, d:21 cm / Herend porcelain basket, few cracks
11043.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
11044.

Kézzel festett, Apponyi-mintás, jelzett, Herendi falióra elektromos szerkezettel /
Hand painted Herendi wall clock with electric movement, d: 28cm

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
11045.

Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Kínai figurális jelenetekkel díszített, kagyló formájú, kézzel festett, aranyozott, jelzett Herendi kínáló tál / Shell shaped hand painted Herendi bowl decorated with Chinese scenes and gold plating, 24x20cm
11046.

Kínai figurális jelenetekkel díszített, kagyló formájú, kézzel festett, aranyozott, jelzett Herendi kínáló tál /
Shell shaped hand painted Herendi bowl decorated with Chinese scenes and gold plating, 24x20cm

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Zsolnay rózsaszín mázas kínáló tál, jelzett, hibátlan, d:25 cm, m:12 cm/ Zsolnay glazed serving plate, perfect condition
11047.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Zsolnay rózsaszín mázas váza, jelzett, hibátlan, m:18 cm /Zsolnay glazed vase, perfect condition
11048.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
11049.

Rufpreis:
190 000 HUF
513,51
558,82
Francia Sarreguemines fajansz dísztányér, jelzett, hibátlan, 1850-1900 közötti, d:21,5 cm. A dísztányér sorozat a korabeli szerencse játékokat mutatta be a tányér szélén képek is vannak erről, sakk, kocka, kártya, dominó stb. Le Loto címmel az egyik ilyet mutatja be ez a nagyon ritka gyűjtői darab. / cca 1850 Rare fayance plate depicting gambling in the XIXth century. Chess, cards, domino. Sarreguemines, France.
11051.

Francia Sarreguemines fajansz dísztányér, jelzett, hibátlan, 1850-1900 közötti, d:21,5 cm. A dísztányér sorozat a korabeli szerencse játékokat mutatta be a tányér szélén képek is vannak erről, sakk, kocka, kártya, dominó stb. "Le Loto" címmel az egyik ilyet mutatja be ez a nagyon ritka gyűjtői darab. / cca 1850 Rare fayance plate depicting gambling in the XIXth century. Chess, cards, domino. Sarreguemines, France.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Limoges fali dísztányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:32 cm/ limoges antique decorative plates, perfect condition
11052.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
11053.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF