https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 8

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szathmárnémeti Mihály: Halotti centuria az az 100 halotti predikációk. Kolosvárott, 1683. Újrakötve, korabeli félbőr kötésben. A gerinc sérült, lapszélek visszavágva, a címlap hiányzik, az 1., 9., 11. lap sérült, az első néhány oldalon ceruzás jelzések, az előzéklapokon az egykori tulajdonos tollas bejegyzései láthatók
11365.

Szathmárnémeti Mihály: Halotti centuria az az 100 halotti predikációk. Kolosvárott, 1683. Újrakötve, korabeli félbőr kötésben. A gerinc sérült, lapszélek visszavágva, a címlap hiányzik, az 1., 9., 11. lap sérült, az első néhány oldalon ceruzás jelzések, az előzéklapokon az egykori tulajdonos tollas bejegyzései láthatók

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
EUR
,
176,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Szőnyi N[agy] István: Mártyrok coronája, melly az Evangeliomi igaz vallásban álhatatossaknak, és a Mártyromság szenvedésben diadalmassaknak, fejekben Liliom szinü szép gyémántokkal, s Rosa szinü drága rubintokkal, fénlik: (tudni illik,) olly idvességes könyvecske: mellyben miképpen kellessék a Szenteknek a Kristus vallásában meg-maradni, az üldözésben magokat viselni, a számkivetést, tömlöczöt szenvedni s a Mártyromságban gyõzedelmeskedni? világossan meg-mutattya--. Norinbergában (Nürnberg), 1727, k.n. Korabeli egészbőr kötésben (a kötés kissé viseltes, az előzéklapon és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzése és pecsétje látható)
11366.

Szőnyi N[agy] István: Mártyrok coronája, melly az Evangeliomi igaz vallásban álhatatossaknak, és a Mártyromság szenvedésben diadalmassaknak, fejekben Liliom szinü szép gyémántokkal, s' Rosa szinü drága rubintokkal, fénlik: (tudni illik,) olly idvességes könyvecske: mellyben miképpen kellessék a' Szenteknek a Kristus vallásában meg-maradni, az üldözésben magokat viselni, a számkivetést, tömlöczöt szenvedni s a Mártyromságban gyõzedelmeskedni? világossan meg-mutattya--. Norinbergában (Nürnberg), 1727, k.n. Korabeli egészbőr kötésben (a kötés kissé viseltes, az előzéklapon és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzése és pecsétje látható)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
11367.

Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio.
Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Zahl der Gebote:
0
P.F. Kosztolány Sándor: Egész esztendö-béli vasarnapokra intéztetett szent beszédek, mellyeket egybe-szedegetett, élö nyelvével mondogatott, és a Katolika Magyar Nemzetnek Lelki hasznára ki-botsátott --. Második rész. Pünköstöl Adventig. Posonyban és Pesten, 1794, füskuti Landerer Mihály költségével és betüivel. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, a kötéstábla kissé kopottas
11368.

P.F. Kosztolány Sándor: Egész esztendö-béli vasarnapokra intéztetett szent beszédek, mellyeket egybe-szedegetett, élö nyelvével mondogatott, és a' Katolika Magyar Nemzetnek Lelki hasznára ki-botsátott --. Második rész. Pünköstöl Adventig. Posonyban és Pesten, 1794, füskuti Landerer Mihály' költségével és betüivel. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, a kötéstábla kissé kopottas

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Szélessy Pál: Huszon-három válogatott prédikátziók mellyeket sátoros ünnepek alkalmatosságával,... nem külömben a Magyar Országi Reformáta Eklesiának nemzeti gyűlésekor mondott .... Pesten és Posonyban, Patzkó Ferenz József. 1792. 552p. Korabeli megviselt papírkötésben
11369.

Szélessy Pál: Huszon-három válogatott prédikátziók mellyeket sátoros ünnepek alkalmatosságával,... nem külömben a Magyar Országi Reformáta Eklesiának nemzeti gyűlésekor mondott ....
Pesten és Posonyban, Patzkó Ferenz József. 1792. 552p. Korabeli megviselt papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
1
Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jósef betűivel. Korabeli, kissé kopottas félbőr kötésben
11370.

Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jó'sef betűivel. Korabeli, kissé kopottas félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
J. Georgio Altmann: Observationes philologico-criticae in libros Novi Testamenti... III. Bern 1740. Wagner & Müller. 748p. Megviselt agészbőr kötésben / In tattered leather binding
11371.

J. Georgio Altmann: Observationes philologico-criticae in libros Novi Testamenti... III. Bern 1740. Wagner & Müller. 748p. Megviselt agészbőr kötésben / In tattered leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding
11372.

Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse