Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 6

11359.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Hankó Vilmos: Székelyföld. Az Erdélyrészi Kárpát-Egyesület kiadása. A képeket rajzolták: Goró Lajos, Huszka József és Tull Ödön. 115 eredeti képpel. Budapest, 1896. Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai ny.) 350 p. Festett, illusztrált, díszesen aranyozott kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. belső előzéklapon kis hiány, egyébként szép állapotban
11360.

Hankó Vilmos: Székelyföld. Az Erdélyrészi Kárpát-Egyesület kiadása. A képeket rajzolták: Goró Lajos, Huszka József és Tull Ödön. 115 eredeti képpel.
Budapest, 1896. Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai ny.) 350 p.
Festett, illusztrált, díszesen aranyozott kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. belső előzéklapon kis hiány, egyébként szép állapotban

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
A Balaton összes fürdő és üdülő helyeinek leírása. A Balatoni Szövetség támogatásával kiadják Kardos Ignácz és Simalya V. Ferenc. Első (magyar) kiad. Kaposvár, 1907, Részvénynyomda 243p. hirdetésekkel, menetrenddel. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben. Térkép nélkül!
11361.

Rufpreis:
6 000 HUF
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötésen itt-ott kisebb kopásokkal, szép állapotú
11362.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Friedrich Kallenberg: Auf dem Kriegspfad gegen die Massai. Eine Frühlings-Fahrt nach Deutsch-Ostafrika. Mit 1 Titelfarbendruck, 8 Tonbildern und 78 Textabbildungen nach dem Skizzenbuche des Verfassers, nebst einer Karte der Pangani-Kilimanscharo-Route. München, 1892, C.H. Becksche Verlagsbuchhandlung (Oscar Beck). Kiadói, festett egészvászon kötésben, litografált címképpel, számos illusztrációval és egy térképmelléklettel (egy-két helyen foltos, a kötés kissé laza) / Painted linen binding, litho frontispiece, with one map and illustrations (with some stains, binding somehat worn)
11363.

Friedrich Kallenberg: Auf dem Kriegspfad gegen die Massai. Eine Frühlings-Fahrt nach Deutsch-Ostafrika. Mit 1 Titelfarbendruck, 8 Tonbildern und 78 Textabbildungen nach dem Skizzenbuche des Verfassers, nebst einer Karte der Pangani-Kilimanscharo-Route. München, 1892, C.H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung (Oscar Beck). Kiadói, festett egészvászon kötésben, litografált címképpel, számos illusztrációval és egy térképmelléklettel (egy-két helyen foltos, a kötés kissé laza) /
Painted linen binding, litho frontispiece, with one map and illustrations (with some stains, binding somehat worn)

Rufpreis:
5 000 HUF
Magyarország. A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerkesztette: Kain Albert. Bp., 1909. Erdélyi. 400 p. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben.
11364.

Magyarország. A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerkesztette: Kain Albert. Bp., 1909.
Erdélyi. 400 p. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF