1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1943 ,,Emlékezésem, gyászom", izraelita halálozási emlékkönyv, kalendárium. Kiadja: a Poel Czedek Egylet, Bp. (Neuwald Illés Utódai-ny.), 22 p. Aranyozott félvászon-kötésben, kitöltve, a Poel Czedek Egylet bélyegzőjével.